Buttim-BUTTİM YÖNETİMİ ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Bursa Uluslararası Tekstil ve Ticaret Merkezi (BUTTİM) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tiryaki ve yönetim kurulu üyeleri, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ı ziyaret etti.

BUTTİM Yönetim Kurulu, yeni dönem projeleri konusunda istişarelerde bulunmak amacıyla Ördekli Kültür Merkezi’nde Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar ile bir araya geldi.

Yeni dönem projelerini Başkan Dündar ile paylaşan BUTTİM Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tiryaki, BUTTİM’in uluslararası normlarda olması, yerel, bölgesel ve ulusal ticaretin geliştirilmesi ve canlandırılması için çalıştıklarını ve proje ürettiklerini ifade etti. BUTTİM’in şehrin önemli bir değeri olduğunu belirten Tiryaki, Ticaret Merkezinin fiziki şartlarını ve çevre düzenlemesini geleceğe uyumlu hale getirmeye amaçladıklarını ve bu minvalde projeler geliştirdiklerini belirtti.

Valilik, Belediyeler, BTSO gibi şehrin dinamikleriyle ikili diyalogları geliştirerek BUTTİM’i geleceğe taşıyacaklarını ifade eden Tiryaki, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’a ilgisi ve desteği için teşekkür etti.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Dündar, BUTTİM’in Bursa için değerli bir yer olduğunu ve BUTTİM’in daha da gelişmesi için her öneriye açık olduklarını belirtti.

Tiryaki, toplantı sununda hazırladığı çalışma dosyasını Başkan Dündar’a sundu.