Buttim-BUTTİM YÖNETİMİNDEN MATLI HOLDİNG ZİYARETİ

Buttim Bursa Uluslararası Tekstil ve Ticaret Merkezi Yönetimi Matlı holdinge ziyaret gerçekleştirdi.

Buttim Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tiryaki ve yönetim Kurulu Üyelerinin gerçekleştirdiği ziyarette Matlı Holding Genel Müdürü Önder Matlı ile görüştü.

Ziyarette konuşan Buttim Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tiryaki ticaretin günümüzde kümelenmeye başladığına vurgu yaparken tüm Bursa ilindeki iş adamlarının Buttim’de olmasının faydalı olacağının altınım çizdi. Buttim Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tiryaki sözlerine şöyle devam etti, “ 20 yıl önce yapılmasına rağmen hala kanunlara ve yönetmeliğe uygun çok kullanışlı bir binamız bulunmakta. Buttimi uluslararası bir değer haline getirmek istiyoruz bu şehrin sembollerinden olan Buttim şehrimizin ticaretindeki en önemli dinamiklerinden biri olacak.” Dedi ve Uluslararası Tekstil ve Ticaret Merkezi Yönetimi çalışma tertibatı ile ilgili bilgiler verdi.

Matlı Holding Genel Müdürü Önder Matlı şehrin dinamikleri ticaret için başrol oynar bu sebepten Buttimin geleceği açısından önemli açıklamasında bulundu ve Buttim Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tiryaki ve yönetim Kurulu Üyelerine ziyarette bulundukları için teşekkür etti. Ziyaretin sonunda Yönetim Buttim Kurulu Başkanı Ali Tiryaki Matlı Holding Genel Müdürü Önder Matlıya hediyesini takdim etti.