Buttim-BAKANIMIZ HAKAN ÇAVUŞOĞLUNDAN TAM NOT

Yaklaşan seçimler öncesinde Bursa’da çeşitli temaslar gerçekleştiren Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu Bursa Uluslararası Tekstil Ticaret Merkezi (BUTTİM)’de incelemelerde bulundu.
BUTTİM Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tiryaki ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından ağırlanan Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu’nun ziyaretine AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman da eşlik etti.
BUTTİM’deki işyerlerini de ziyaret eden Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, “BUTTİM çok güzelleşmiş. Başkan Ali Tiryaki ve Yönetim Kurulu Üyelerini başarılı çalışmaları nedeniyle tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.
Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu’nun ziyareti sırasında konuşan BUTTİM Başkanı Ali Tiryaki, çalışmaları ve gelecek dönem hedefleri hakkında bilgi verirken, “Bölgemizin ve özellikle BUTTİM’in cazibesi çok artıyor. Bizler de üyelerimizin faydasına yönelik çalışmalar ile Bursa’nın tekstil ürünleri ihracatının artması için faaliyetler içindeyiz” dedi.
Ziyareti sırasında BUTTİM’deki işyeri sahipleriyle bir araya gelen Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu burada yaptığı konuşmasında BUTTİM’deki her gelişmenin takipçisi olduğunu ifade etti.
BUTTİM’deki işyerlerinin Bursa ekonomisine ve ticaretine önemli değer kattığını da sözlerine ekleyen Çavuşoğlu, “Bu bölgenin cazibe merkezi haline gelmesinden biz de memnunuz. BUTTİM’in yetenekli, işini seven ve ehil eller tarafından yönetiliyor olması da çok önemli” diye konuştu.
Ziyaret sırasında BUTTİM Başkanı Ali Tiryaki ve Yönetim Kurulu Üyeler tarafından Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu’na tablo hediye edildi.