Buttim-BUTTİM YÖNETİMİ, BAŞBAKAN YARDIMCISI ÇAVUŞOĞLU NU ZİYARET ETTİ…

BUTTİM YÖNETİMİ, BAŞBAKAN YARDIMCISI ÇAVUŞOĞLU NU ZİYARET ETTİ…

BURSA – Bursa Uluslararası Tekstil ve Ticaret Merkezi (BUTTİM) Yönetim Kurulu, Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu’nu, Çankaya Köşkü’ndeki makamında ziyaret etti. Ziyarette BUTTİM Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tiryaki, yeni dönemdeki projeleri hakkında Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu’na bir sunum gerçekleştirdi.

BUTTİM Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tiryaki ve BUTTİM Yönetim Kurulu Üyeleri, Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu ile Çankaya ...

Devamını OkuButtim-BUTTİM YÖNETİMİ KAT MALİKLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

BUTTİM YÖNETİMİ KAT MALİKLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Bu yıl Ocak ayında düzenlenen Genel Kurul Toplantısıyla göreve gelen BUTTİM Yönetim Kurulu, geride kalan 9 aylık dönemle ilgili bilgilendirme yapmak ve yeni dönem projeleri konusunda istişarelerde bulunmak amacıyla Genel Kurul üyeleriyle bir araya geldi.

BUTTİM Konferans Salonunda gerçekleşen istişare toplantısına BUTTİM Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tiryaki, Yönetim Kurulu üyeleri ve Genel Kurul üyeleri katıldı.

Bursa’nın önemli ticaret merkezlerinden biri olan Bursa Uluslararası Teksti...

Devamını Oku


Buttim-BUTTİM YÖNETİMİNDEN AYHAN SALMAN A ZİYARET

BUTTİM YÖNETİMİNDEN AYHAN SALMAN A ZİYARET

BURSA – Bursa Uluslararası Tekstil ve Ticaret Merkezi (BUTTİM) Yönetim Kurulu, AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman’ı ziyaret etti.

BUTTİM Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tiryaki ile Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, hayırlı olsun dileklerini iletti.

BUTTİM’in, önemli bir lokasyonda bulunduğunu hatırlatan Tiryaki, yönetim olarak, BUTTİM sakinlerine fayda sağlayacak işlere imza atmak adına bu göreve talip olduk...

Devamını Oku


Buttim-MİLLETVEKİLLERİMİZ AYDIN VE MESTENDEN BUTTİME ZİYARET…

MİLLETVEKİLLERİMİZ AYDIN VE MESTENDEN BUTTİME ZİYARET…

MİLLETVEKİLLERİMİZ AYDIN VE MESTEN’DEN BUTTİM’E ZİYARET…

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin tatilde olması nedeniyle milletvekilleri seçim bölgelerindeki çalışmalarını sürdürürken, AK Parti Bursa Milletvekilleri Muhammet Müfit Aydın ve Osman Mesten Bursa Uluslararası Tekstil Ticaret Merkezi’ni (BUTTİM) ziyaret ettiler.

BUTTİM Yönetimi tarafından ağırlanan Aydın ve Mesten’e çalışmalar hakkında bilgi aktarıldı.

Yönetim Kurulu üyel...

Devamını Oku


Buttim-BUTTİM YÖNETİMİNDEN BESOB a ZİYARET

BUTTİM YÖNETİMİNDEN BESOB a ZİYARET

Bursa Uluslararası Tekstil Ticaret Merkezi (BUTTİM) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tiryaki ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (BESOB) Yönetimini ziyaret etti. İstanbul Caddesi’nin Bursa’nın yeni cazibe merkezi olduğunu belirten BUTTİM Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tiryaki, çalışmaları hakkında bilgi paylaşımı yaparken, BESOB yönetimiyle görüş alış verişinde bulundu.

 

Ziyarette ...

Devamını Oku