Buttim-BUTTİM Kapılarını Uluslararasına da açtı.

BUTTİM Kapılarını Uluslararasına da açtı.

Bursa Uluslararası Tekstil Ticaret Merkezi (BUTTİM) tarafından başlatılan ve Ekonomi Bakanlığı’nın da desteklediği, URGE çalışmaları kapsamındaki “BUTTİM Giysi Kumaşı Firmaları İhracat Yolunda” projesine dahil olan firmalar ilk alım heyetini ağırladılar.

ABD’den Rusya’ya, Meksika’dan Kırgızistan’a kadar 36 ülkeden gelen ve 80 firmayı temsil eden 116 şirket yetkilisinin yer aldığı alım heyeti BUTTİM’de gün boyunca ikili iş görüşmeleri gerçekleştirdiler. Alım heyetin...

Devamını Oku


Buttim-BUTTİM YÖNETİMİ BAŞKAN AKTAŞ’A PROJELERİNİ ANLATTI

BUTTİM YÖNETİMİ BAŞKAN AKTAŞ’A PROJELERİNİ ANLATTI

Bursa Uluslararası Tekstil ve Ticaret Merkezi (BUTTİM) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tiryaki ve BUTTİM Yönetim Kurulu Üyeleri, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı makamında ziyaret etti.

BUTTİM Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tiryaki, yeni dönem projeleri konusunda istişarelerde bulunmak amacıyla Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ile bir araya gelerek projelerini ve gelecek hedeflerini anlattı.

Yeni dönem projelerini Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ...

Devamını Oku


Buttim-BUTTİM YÖNETİMİNDEN MATLI HOLDİNG ZİYARETİ

BUTTİM YÖNETİMİNDEN MATLI HOLDİNG ZİYARETİ

Buttim Bursa Uluslararası Tekstil ve Ticaret Merkezi Yönetimi Matlı holdinge ziyaret gerçekleştirdi.

Buttim Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tiryaki ve yönetim Kurulu Üyelerinin gerçekleştirdiği ziyarette Matlı Holding Genel Müdürü Önder Matlı ile görüştü.

Ziyarette konuşan Buttim Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tiryaki ticaretin günümüzde kümelenmeye başladığına vurgu yaparken tüm Bursa ilindeki iş adamlarının Buttim’de olmasının faydalı olacağının alt...

Devamını Oku