Buttim-BUTTİM YÖNETİMİ KAT MALİKLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

BUTTİM YÖNETİMİ KAT MALİKLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Bu yıl Ocak ayında düzenlenen Genel Kurul Toplantısıyla göreve gelen BUTTİM Yönetim Kurulu, geride kalan 9 aylık dönemle ilgili bilgilendirme yapmak ve yeni dönem projeleri konusunda istişarelerde bulunmak amacıyla Genel Kurul üyeleriyle bir araya geldi.

BUTTİM Konferans Salonunda gerçekleşen istişare toplantısına BUTTİM Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tiryaki, Yönetim Kurulu üyeleri ve Genel Kurul üyeleri katıldı.

Bursa’nın önemli ticaret merkezlerinden biri olan Bursa Uluslararası Teksti...

Devamını Oku


Buttim-BUTTİM YÖNETİMİNDEN AYHAN SALMAN A ZİYARET

BUTTİM YÖNETİMİNDEN AYHAN SALMAN A ZİYARET

BURSA – Bursa Uluslararası Tekstil ve Ticaret Merkezi (BUTTİM) Yönetim Kurulu, AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman’ı ziyaret etti.

BUTTİM Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tiryaki ile Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, hayırlı olsun dileklerini iletti.

BUTTİM’in, önemli bir lokasyonda bulunduğunu hatırlatan Tiryaki, yönetim olarak, BUTTİM sakinlerine fayda sağlayacak işlere imza atmak adına bu göreve talip olduk...

Devamını Oku


Buttim-BUTTİM YÖNETİMİNDEN BESOB a ZİYARET

BUTTİM YÖNETİMİNDEN BESOB a ZİYARET

Bursa Uluslararası Tekstil Ticaret Merkezi (BUTTİM) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tiryaki ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (BESOB) Yönetimini ziyaret etti. İstanbul Caddesi’nin Bursa’nın yeni cazibe merkezi olduğunu belirten BUTTİM Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tiryaki, çalışmaları hakkında bilgi paylaşımı yaparken, BESOB yönetimiyle görüş alış verişinde bulundu.

 

Ziyarette ...

Devamını Oku