Buttim-BUTTİM Ailesi’nin Kıymetli Üyeleri

BUTTİM Ailesi’nin Kıymetli Üyeleri

BUTTİM Ailesi’nin Kıymetli Üyeleri,


Yaklaşık bir yıl önce 15 Ocak 2017 tarihinde yapılan seçimlerde BUTTİM Yönetimini üstlenmiştik. Görev yaptığımız bu süre içinde gerçekleştirdiğimiz çalışmalardan bahsetmek istiyorum. BUTTİM’in amacına uygun şekilde hareketlilik kazanması için en önemli unsurun şehrin kamu kurumları ile STK’ları ve ticari dinamikleriyle diyalogların geliştirilmesi olduğundan hareketle, bu konularda neler yapacağımızı seçim ö...

Devamını Oku


Buttim-BU YILDA BUTTIM’ E İYİLİKLER LÖSEV İLE GELİYOR

BU YILDA BUTTIM’ E İYİLİKLER LÖSEV İLE GELİYOR

LÖSEV’in ulusal markası haline gelen LSV Dükkân Markası bu sene de Buttim’de yılbaşına özel standını açıyor. 2012 yılından bu yana Buttim’de her sene geleneksel olarak açılan LÖSEV- LSV Dükkân Standı Buttim sakinlerinden, ziyaretçilerinden büyük ilgi görüyor.

Birbirinden renkli onlarca ürünün yer alacağı stantta her yaşa, her zevke ve her bütçeye uygun hediyelik alternatifler mevcut. 20 -21 Aralık 2017 tarihlerinde BUTTİM A Bl...

Devamını Oku


Buttim-BUTTİM YÖNETİMİ ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

BUTTİM YÖNETİMİ ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Bursa Uluslararası Tekstil ve Ticaret Merkezi (BUTTİM) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tiryaki ve yönetim kurulu üyeleri, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ı ziyaret etti.

BUTTİM Yönetim Kurulu, yeni dönem projeleri konusunda istişarelerde bulunmak amacıyla Ördekli Kültür Merkezi’nde Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar ile bir araya geldi.

Yeni dönem projelerini Başkan Dündar ile paylaşan BUTTİM Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tiryaki, BUTTİM’in ...

Devamını Oku


Buttim-BUTTİM YÖNETİMİ, BAŞBAKAN YARDIMCISI ÇAVUŞOĞLU NU ZİYARET ETTİ…

BUTTİM YÖNETİMİ, BAŞBAKAN YARDIMCISI ÇAVUŞOĞLU NU ZİYARET ETTİ…

BURSA – Bursa Uluslararası Tekstil ve Ticaret Merkezi (BUTTİM) Yönetim Kurulu, Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu’nu, Çankaya Köşkü’ndeki makamında ziyaret etti. Ziyarette BUTTİM Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tiryaki, yeni dönemdeki projeleri hakkında Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu’na bir sunum gerçekleştirdi.

BUTTİM Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tiryaki ve BUTTİM Yönetim Kurulu Üyeleri, Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu ile Çankaya ...

Devamını OkuButtim-BUTTİM YÖNETİMİ KAT MALİKLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

BUTTİM YÖNETİMİ KAT MALİKLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Bu yıl Ocak ayında düzenlenen Genel Kurul Toplantısıyla göreve gelen BUTTİM Yönetim Kurulu, geride kalan 9 aylık dönemle ilgili bilgilendirme yapmak ve yeni dönem projeleri konusunda istişarelerde bulunmak amacıyla Genel Kurul üyeleriyle bir araya geldi.

BUTTİM Konferans Salonunda gerçekleşen istişare toplantısına BUTTİM Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tiryaki, Yönetim Kurulu üyeleri ve Genel Kurul üyeleri katıldı.

Bursa’nın önemli ticaret merkezlerinden biri olan Bursa Uluslararası Teksti...

Devamını Oku