Buttim-TEKSTİLDE MARKALAŞMAYA BUTTİM ÖNCÜLÜK ETMELİ.

TEKSTİLDE MARKALAŞMAYA BUTTİM ÖNCÜLÜK ETMELİ.

Bursa Uluslararası Tekstil Ticaret Merkezi (BUTTİM) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tiryaki ve yönetim kurulu üyeleri, bir süre önce Bursa Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Uğurhan Kuş’u makamında ziyaret etti.

Şanlıurfa’dan Bursa’ya atanan Başsavcı Uğurhan Kuş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, kurumlar arası işbirliği ile Bursa’nın gelişeceğini söyledi.

Bursa Adalet Kampusu için BUTTİM civarındaki bölgenin belirlendiğini ve kampüsün ilk etabı olan B...

Devamını Oku


Buttim-TÜM ASANSÖRLERİMİZ YASAL ETİKETLERİNE KAVUŞTU

TÜM ASANSÖRLERİMİZ YASAL ETİKETLERİNE KAVUŞTU

Bursa’nın en büyük ticaret merkezi olan BUTTİM İş Merkezimizde mevcut 63 asansörün revizyonları tamamlanarak “yasal etikete ” (mavi) kavuştu.

Yıllık bakımları Kent Asansör firması tarafından yapılan asansörlerimiz; Osmangazi Belediyesinin kontrolünde Bağımsız denetim kuruluşu Royalcert tarafından yapılan denetimler neticesinde 63 asansörümüz kullanılabilir raporunu aldı.

Ayrıca; 2000 kg’lık yük asansörü ihalesi gerçekleşmiş olup, F2 (E Blok arkası) bl...

Devamını Oku
Buttim-EVTEKS 2017YE BUTTİM ÇIKARTMASI

EVTEKS 2017YE BUTTİM ÇIKARTMASI

Bursa Uluslararası Tekstil ve Ticaret Merkezi BUTTİM, iş merkezinde faaliyet gösteren 23 firma ile dünyanın en büyük iki ev tekstil fuarından birisi olan EVTEKS 2017’ye çıkarma yaptı.

 

Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TETSİAD) tarafından CNR Fuarcılık işbirliği ile bu yıl 23'üncü kez düzenlenen EVTEKS Uluslararası Ev Tekstili Fuarı geçtiğimiz hafta sektörün ilgilileri ile buluştu. Katılımcılarına yeni ürünlerini sergilenme, yeni pazar...

Devamını Oku