Buttim-BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIMIZ BUTTİMDE

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIMIZ BUTTİMDE

22 Şubat Çarşamba günü BUTTİM Ticaret Merkezi Yönetimi Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’yi ağırladı.

Hollanda – Türkiye Ticaret Odasının Buttim’deki açılışına katılan Recep Altepe, buradan BUTTİM Yönetimi ziyaret ederek, BUTTİM’deki gelişmeler ve devam eden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Uzun bir aradan sonra Yönetiminde Buttim Başkanı Ali Tiryaki, yönetimi ve Buttim esnaflarıyla ...

Devamını Oku


Buttim-BTSO Ziyareti

BTSO Ziyareti

BUTTİM Yönetim Kurulu olarak BTSO Başkan Yardımcısı İsmail Kuş'u ziyaret ederek BTSO çalışmaları hakkında bilgi aldı. BUTTİM olarak BTSO ile ortak çalışmalarda yer almaktan ve alım heyetlerini BUTTİM'de ağırlamak mutluluk duyacağımızı belirttik. 

Devamını Oku


Buttim-HOLLANDA TÜRKİYE TİCARET ODASI

HOLLANDA TÜRKİYE TİCARET ODASI

22 Şubat Çarşamba günü saat 11:00 de Hollanda Türkiye Ticaret Odası Türkiye Merkez Şube Açılışı BUTTİM B Blok 5. Kat No:1436 (5088) de gerçekleştirilecektir. 

Tüm sakinlerimiz Oda Başkan Vekili Onur Kurtay tarafından davetlidir. 

 

Devamını Oku


Buttim-GİYSİ TOPLAMA KAMPANYASI

GİYSİ TOPLAMA KAMPANYASI

Osmangazi Belediyemizin yürütmekte olduğu “Giysi Toplama Kampanyası”na BUTTİM olarak destek vermek için; dolapta beklettiğiniz, küçük gelen, bol gelen ya da modası geçmiş kıyafetlerinizi, ayakkabılarınızı, gömleğinizi, hırkanızı ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza bu soğuk kış mevsiminde ulaştırmak amacıyla kampanyaya destek vermenizi istiyoruz.

Giymiyorsan dolapta bekletme, çünkü üşüyen biri var!

BUTTİM

...

Devamını OkuButtim-Yeni Yönetimin İlk Ziyareti

Yeni Yönetimin İlk Ziyareti

Bursa Uluslar arası Tekstil ve Ticaret Merkezi BUTTİM’in 15 Ocak 2017 günü yapılan Olağan Genel Kurulu ardından yönetime seçilen Ali TİRYAKİ; Yönetim ve Denetim Kurulu üyeleri Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ı ´yı makamında ziyaret etti.


Buttim Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tiryaki, Yönetimini tanıttı. BUTTİM’in Osmangazi’nin ve Bursa’mızın bir değeri olduğunu, Belediyemizin de destekleriyle BUTTİM’i hak ettiği değere taşıyacağını ve...

Devamını Oku