n’Farklı, n’Kaliteli işleri yapmak için buradayız.

Sizler için!

n’Farklı, n’Kaliteli işleri yapmak için buradayız.

n’Creative, n’Sade ve n’Doğru reklamı yapmak istediğiniz için burdasınız.

Yaratıcılığın ve hayal gücünün, teknoloji ile kesiştiği noktada, estetik kaliteyi n’Üst düzeye çıkarmak, marka bilinirliğini arttırmak, marka imajını yönetmek ve daha çok kitleye ulaşabilmek için çalışır, sizin için üretir, sizin için uygularız.

Deneyimli ve alanlarında uzman kadrolarımızla projeleriniz profesyonel biz bakış açısı ve markanızın ruhuyla yönetiriz.

 

KURUMSAL KİMLİK & GÖRSEL İLETİŞİM

Logo, firmanızın adıdır, şânıdır, karakteridir, kişiliğidir. Kurumsal bir firmanın olmazsa olmazı olan logonun doğru karakteri yansıttığına emin olmalısınız. Katalog, broşür, dergi reklam sayfası tasarımları gibi masaüstü yayıncılık üzerine olan tüm Matbaa materyallerinin doğru hedef kitleye gerçekçi mesajlar vererek amacına hızlı ulaşan görsel mesajlar içermelidir.

PROFESYONEL FOTOĞRAFÇILIK & VİDEO

Teknolojinin gelmiş olduğu son noktada herkesin cebindeki telefonla fotoğraf çekebiliyor olmasına karşı tepki olarak bu işi profesyonellerin yapmasından yanayız. Fotoğrafçılık bir sanat ve her fotoğraf bir sanat eseridir. Dijital mecra’da teknolojiyi derinden takip etmek ve güncele son ana kadar hakim olmak, son teknoloji ekipmanların kullanılması ürünlerinizin tanıtımlarını bir video montaj ile daha yüzeysel, daha kurumsal ve bunların yanında her kesimin ulaşabileceği bir formatta yapılması gerekmektedir.

KURUMSAL WEB SİTESİ

Sizi bulmak insanların, artık bir tanıdığa sormaktan daha önce yaptığı şey sizi internette aramak olmaya başlamıştır, ve en yakın dostunuz olan Google ile iyi anlaşabilen bir siteniz varsa artık insanlığın Google amcası arandığınızda sizi tarif edebilecektir.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Evet, herkesin en çok zaman ayırdığı bir mecra, doğru kullanılması halinde çok yüksek verim alınabilecek mükemmellikte bir organizma. Sosyal projeler, güncel paylaşımlar, direk müşteri ile etkileşim ve hızlı aksiyon. Sosyal medya reklam yönetimi, banner tasarımları ve doğru hedef kitleye daha hızlı ulaşabilmek için kullanılması gerekli olan bir mecra.