Free Porn
1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet

BUTTİM Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Şengül'ün Mesajı

Değerli Üyelerimiz;

Bursa’mızın kalbinde hizmet veren ticaret merkezimizi hak ettiği gibi yalnızca kentimizin değil, ülkemizin de sayılı ticaret merkezlerinden biri konumuna yükseltmek için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.

BUTTİM’i ulusal ve uluslararası alanda bir çekim merkezine dönüştürme hedefimiz doğrultusunda ‘serbest ticaret merkezi’ vizyonunu ortaya koyduk ve gereken hazırlıkları başlattık. Kentin merkezinde farklı ulaşım imkânlarını bir arada taşıyan avantajlı lokasyonu ile birlikte gereken tüm teknik ve fiziki altyapı yatırımlarına sahip olan Merkezimiz, bu yeni statüsü ile birlikte üyelerinin ticari hacmine ve ülke ekonomimize daha fazla katkı koyacaktır.

BUTTİM’in kuruluş amacına ve hedeflerine yakışır projeler ortaya koymak ve hizmetler üretmek için çıktığımız bu yolda, ilk olarak iş dünyası kuruluşlarımız ve kamu kurumlarımızla ortak hareket kültürünü hayata geçirdik.

Daha etkin bir yapıya kavuşturduğumuz BUTTİM’in ulusal düzeyde prestijini arttırmak adına Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği’ne (TETSİAD) üye olurken, Bursa Ticaret ve Sanayi Odamız ile UR-GE ve Ticari Alım Heyeti organizasyonları için çalışmalar yürütüyoruz.
Bursa’daki mülki amirlerimiz ve yerel yönetimlerimizin yanı sıra, sivil toplum kuruluşlarımızla düzenli olarak bir araya gelerek, BUTTİM için belirlediğimiz hedeflerimizi katkı koyacak tüm paydaşlarla işbirliklerimizi ve istişarelerimizi artırıyoruz.

Merkezimizin bahçesindeki camimiz ve A Blok altındaki mescidimizi birleştirerek, üyelerimizin ve çalışanlarımızın ihtiyacını karşılamak üzere BUTTİM’e modern ve daha büyük bir cami kazandırmak üzere esnafımızın da desteği ile cami derneğimizi kurduk. Daha önce Diyanet İşleri Başkanlığı’na bırakılan cami alanımız yine Merkezimizin bünyesine alınarak, yeniden kazandığımız bu alanda da KOSGEB destekli İŞGEM projelerini uygulamaya geçireceğiz.

Pandemi sürecindeki olağanüstü koşullarda üyelerimizin, çalışanlarımızın ve misafirlerimizin en hijyenik koşullarda güvenle BUTTİM’i kullanmaları için süreci hassasiyetle yönetirken, daha önce hizmet alanından kaldırılan Garanti Bankası ATM’sinin A Blok’ta bulunan atriuma yerleştirilmesi, G6 bloğumuzdaki yük asansörünün yapımında son aşamaya gelinmesi, ticaret merkezimizdeki adres bilgilerimizin yeniden güncellenmesi gibi çalışmalarımızla da sizlerin daha konforlu çalışma ve yaşam koşullarına kavuşması adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bunların yanı sıra, Merkezimizin inşaatından kalan arşivimizi güncelledik. Komşu İşletme uygulamamız ve WhatsApp Destek Hattı ile sizlere daha fazla katkı sağlayacak daha kurumsal bir yönetim yapısı için yeniliklere de hız veriyoruz.

Tüm çalışmalarımız, siz değerli üyelerimizin öneri ve katkıları ile BUTTİM’i kent, ülke ve dünya çapında marka bir değer haline getirebilmek için. Bu yolda doğru ve hızlı adımlarla hep birlikte ilerleyeceğimize olan inancımız tamdır. Bizlere verdiğiniz destekler için şahsım ve yönetim kurulumuz adına teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.

Sadık ŞENGÜL
BUTTİM Yönetim Kurulu Başkanı