Buttim-KAZANAN BUTTİM OLACAK


Pazar günü BUTTİM Kültür Merkezi Salonu’nda yapılan genel kurula iki liste olarak gidildi. Genel Kurulda Ali Özer ve Sadık Şengül’ün listeleri yarıştı. Oyların 756’sını alan Sadık Şengül BUTTİM’in yeni başkanı oldu.


Şengül; Bu seçimde kaybeden yok. Kazanan Bursa Uluslararası Tekstil ve Ticaret Merkezi BUTTİM. Bundan sonra ki hedefimiz BUTTİM Ticaret Merkezi olarak birleşeceğiz, güçleneceğiz, tek yumruk olacağız; inşallah BUTTİM'i laik olduğu ticari değere kavuşturacağız.

Yönetim, Denetim, idari personelimiz ve tabi ki BUTTİM Ticaret Merkezi esnafımız ile birlikte başaracağız. Bu başarı Sadık Şengül'ün değil BUTTİM Ticaret Merkezinin başarısı olacaktır.

Bizi destekleyen, Genel Kurula gelen tüm maliklerimize, emeği geçen tüm personelimize ve ekibime, tarafsız yönetimi ile Divan Kurulumuza sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Allah utandırmasın.

" BUTTİM TİCARETİ BÜYÜRSE BURSA TİCARETİ BÜYÜR TÜRKİYE BÜYÜR.”

 Sadık Şengül’ün Başkanlığındaki Liste de Yönetim Yardımcılıklarına Sadettin Garip ve Mehmet Okur, Denetim Kurulu Başkanlığına Gülten Demir Varol, Denetim Kurulu Üyeliklerine ise Emin Tamam ve Necmi Kasapoğlu yeraldı.